Random blocks (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Info
th: ข้อมูล

en: Machine Name
th: ชื่อของเครื่อง
