Random blocks (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Actions
uk: Дії

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Module
uk: Модуль

en: Info
uk: Інформація

en: Block description
uk: Опис блоку

en: Random Blocks
uk: Випадкові блоки

en: Allow blocks to be randomly displayed
uk: Дозволити випадкове відображення блоків

en: Machine Name
uk: Машинна Назва
