Random blocks (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Actions
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Info
vi: Thông tin

en: Block description
vi: Mô tả khối

en: Machine Name
vi: Tên nội bộ
