Random blocks (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Actions
cs: Akce

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Module
cs: Modul

en: Block description
cs: Popis bloku

en: Machine Name
cs: Strojový název
