Random blocks (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Actions
he: פעולות

en: Cancel
he: ביטול

en: Module
he: מודול

en: Info
he: מידע

en: Block description
he: תיאור הבלוק

en: Machine Name
he: שם מכונה
