Random blocks (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Info
hy: Ինֆո

en: Block description
hy: Բլոկի նկարագրություն
