Random blocks (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Module
ka: მოდული

en: Info
ka: ინფო

en: Block description
ka: ბლოკის აღწერა
