Random blocks (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Actions
sk: Akcie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Module
sk: Modul

en: Block description
sk: Popis bloku

en: Machine Name
sk: Strojový názov
