Random blocks (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Module
ta: கூடகம்

en: Info
ta: தகவல்

en: Block description
ta: Block விளக்கம்
