Random blocks (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Actions
tr: Eylemler

en: Cancel
tr: İptal

en: Module
tr: Modül

en: Info
tr: Bilgi

en: Block description
tr: Blok açıklaması

en: Machine Name
tr: Makine Adı
