Randomness (7.x-2.0) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Images
fi: Kuvat

en: Image
fi: Kuva

en: Custom links
fi: Mukautetut linkit

en: Mode
fi: Tila

en: Linear
fi: Lineaarinen

en: Other
fi: Muu

en: Save settings
fi: Tallenna asetukset

en: Slow
fi: Hidas

en: Fast
fi: Nopea

en: Offset top
fi: Yläreunuksen leveys

en: Canvas
fi: Kangas

en: Swing
fi: Keinu
