Randomness (7.x-2.0) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Images
hu: Képek

en: Image
hu: Kép

en: Custom links
hu: Egyedi hivatkozások

en: Mode
hu: Mód

en: Other
hu: Egyéb

en: Save settings
hu: Beállítások mentése

en: Slow
hu: Lassú

en: Fast
hu: Gyors

en: Offset
hu: Eltolás

en: Canvas
hu: Vászon

en: Point
hu: Pont

en: The settings have been saved
hu: A beállítások elmentése megtörtént

en: Natural
hu: Természetes

en: Particles
hu: Részecskék

en: Canvas width
hu: Vászon szélessége

en: Canvas height
hu: Vászon magassága

en: Particle count
hu: Részecskeszámláló

en: Custom link
hu: Egyéni hivatkozás
