Randomness (7.x-2.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Images
ka: სურათები

en: Image
ka: სურათი

en: Mode
ka: რეჟიმი

en: Other
ka: სხვა

en: Save settings
ka: პარამეტრების შენახვა
