Randomness (7.x-2.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Images
lt: Vaizdai

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Mode
lt: Būdas

en: Other
lt: Kiti

en: Save settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Offset
lt: Poslinkis
