Randomness (7.x-3.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Images
eu: Irudiak

en: Image
eu: Irudia

en: Mode
eu: Modoa

en: Other
eu: Bestea

en: Save settings
eu: Gorde ezarpenak

en: Offset
eu: Desplazamendua
