Randomness (7.x-3.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Images
ta: படங்கள்

en: Image
ta: படம்

en: Mode
ta: முறை

en: Other
ta: மற்றவை

en: Save settings
ta: அமைவுகளை சேமி
