Randomness (7.x-3.0) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Images
cs: Obrázky

en: Image
cs: Obrázek

en: Custom links
cs: Vlastní odkazy

en: Mode
cs: Režim

en: Other
cs: Jiné

en: Save settings
cs: Uložit nastavení

en: Offset
cs: Posun

en: The settings have been saved
cs: Nastavení bylo uloženo.
