Randomness (7.x-3.0) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Images
oc: Imatges

en: Image
oc: Imatge

en: Custom links
oc: Ligams personalizats

en: Mode
oc: Mòde

en: Other
oc: Autre

en: Save settings
oc: Enregistrar los paramètres

en: Offset
oc: Decalatge

en: Canvas
oc: Canevas

en: Point
oc: Punt
