Randomness (7.x-5.0) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Images
da: Billeder

en: Image
da: Billede

en: Custom links
da: Brugerdefinerede links

en: Mode
da: Tilstand

en: Other
da: Anden

en: Random
da: Tilfældig

en: Save settings
da: Gem indstillinger

en: Slow
da: Langsom

en: Fast
da: Hurtig

en: Offset
da: Forskydning

en: Sequence
da: Sekvens

en: Point
da: Punkt
