Randomness (7.x-5.0) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Images
el: Εικόνες

en: Image
el: Εικόνα

en: Custom links
el: Προσαρμοσμένοι σύνδεσμοι

en: Mode
el: Τρόπος

en: Other
el: Άλλο

en: Random
el: Τυχαία

en: Save settings
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Sequence
el: Ακολουθία
