Randomness (7.x-5.0) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Images
gl: Imaxes

en: Image
gl: Imaxe

en: Custom links
gl: Enlaces personalizados

en: Mode
gl: Modo

en: Other
gl: Outro

en: Random
gl: Aleatorio

en: Save settings
gl: Gardar os axustes

en: Slow
gl: Amodo

en: Fast
gl: Rápido

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Sequence
gl: Secuencia

en: Point
gl: Punto
