Randomness (7.x-5.0) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Images
hr: Slike

en: Image
hr: Slika

en: Custom links
hr: Proizvoljne poveznice

en: Mode
hr: Režim

en: Other
hr: Ostalo

en: Random
hr: Nasumično

en: Save settings
hr: Spremi postavke

en: Sequence
hr: Sekvenca
