Randomness (7.x-5.0) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Images
id: Gambar

en: Image
id: Gambar

en: Custom links
id: Tautan khusus

en: Other
id: Lainnya

en: Random
id: Acak

en: Save settings
id: Simpan pengaturan

en: Slow
id: Pelan

en: Fast
id: Cepat

en: Offset
id: Letak

en: Sequence
id: Urutan
