Randomness (7.x-5.0) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Images
it: Immagini

en: Image
it: Immagine

en: Mode
it: Modalità

en: Other
it: Altro

en: Random
it: Casuale

en: Save settings
it: Salva le impostazioni

en: Offset
it: Scostamento

en: Sequence
it: Sequenza
