Randomness (7.x-5.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Images
kk: Суреттер

en: Image
kk: Сурет

en: Mode
kk: күй

en: Other
kk: Басқа

en: Save settings
kk: Теңшелімдерді сақтау
