Randomness (7.x-5.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Images
km: រូបភាព

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Mode
km: របៀប​

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Save settings
km: រក្សា​ទុក​ការ​កំណត់
