Randomness (7.x-5.0) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: Image
nl: Afbeelding

en: Custom links
nl: Aangepaste links

en: Mode
nl: Modus

en: Other
nl: Andere

en: Random
nl: Willekeurig

en: Save settings
nl: Instellingen opslaan

en: Slow
nl: Langzaam

en: Fast
nl: Snel

en: Sequence
nl: Volgorde

en: Point
nl: Punt

en: Custom link
nl: Aangepaste link
