Randomness (7.x-5.0) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Images
pt: Imagens

en: Image
pt: Imagem

en: Custom links
pt: Ligações personalizadas

en: Mode
pt: Modo

en: Other
pt: Outro

en: Random
pt: Aleatório

en: Save settings
pt: Guardar definições

en: Slow
pt: Lento

en: Fast
pt: Rápido

en: Offset
pt: Deslocamento

en: Sequence
pt: Sequência
