Randomness (7.x-5.0) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Images
sv: Bilder

en: Image
sv: Bild

en: Mode
sv: Läge

en: Other
sv: Övriga

en: Random
sv: Slumpvis

en: Save settings
sv: Spara inställningar

en: Slow
sv: Långsam

en: Fast
sv: Snabb

en: Offset
sv: Kompensera

en: Sequence
sv: Sekvens

en: Canvas
sv: Duk
