Randomness (7.x-5.0) - en to uk translation catalogue (23 entries)

en: Images
uk: Зображення

en: Image
uk: Зображення

en: Custom links
uk: Власні посилання

en: Mode
uk: Режим

en: Linear
uk: Лінійне

en: Other
uk: Інше

en: Random
uk: Випадково

en: Save settings
uk: Зберегти налаштування

en: Slow
uk: Повільно

en: Fast
uk: Швидко

en: Offset
uk: Зміщення

en: Sequence
uk: Послідовність

en: Offset top
uk: Зсув нагору

en: Canvas
uk: Полотно

en: Acceleration
uk: Прискорення

en: Point
uk: Точка

en: The settings have been saved
uk: Настроювання були збережене

en: Easing
uk: Ослаблення

en: Natural
uk: Природній

en: Swing
uk: Свінг

en: Particles
uk: Частинки

en: Particle count
uk: Кількість частинок

en: Custom link
uk: Власне посилання
