Randomness (7.x-5.1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Images
hy: Նկարներ

en: Image
hy: Նկար

en: Mode
hy: Ռեժիմ

en: Save settings
hy: Պահել պարամետրեր

en: Sequence
hy: Հերթականություն
