Randomness (7.x-5.1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Images
ku: وێنه‌کان

en: Image
ku: وێنە

en: Mode
ku: جۆر

en: Other
ku: هیتر

en: Random
ku: هەرەمەکی

en: Save settings
ku: ڕێکخستن پاشه‌که‌وت بکە
