Randomness (7.x-5.1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Images
nn: Bilete

en: Image
nn: Bilete

en: Mode
nn: Modus

en: Other
nn: Andre

en: Random
nn: Vilkårleg

en: Save settings
nn: Lagre innstillingar
