Randomness (7.x-5.1) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Images
ro: Imagini

en: Image
ro: Imagine

en: Custom links
ro: Legături particularizate

en: Mode
ro: Mod

en: Other
ro: Altele

en: Random
ro: Aleatoriu

en: Save settings
ro: Salvare opţiuni

en: Offset
ro: Decalaj

en: Sequence
ro: Secvență
