Randomness (7.x-5.1) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Images
ru: Изображения

en: Image
ru: Изображение

en: Custom links
ru: Пользовательские ссылки

en: Mode
ru: Режим

en: Other
ru: Другое

en: Random
ru: Случайно

en: Save settings
ru: Сохранить настройки

en: Slow
ru: Медленно

en: Fast
ru: Быстро

en: Offset
ru: Пропустить

en: Sequence
ru: Последовательность

en: Offset top
ru: Смещение вверх

en: Canvas
ru: Канва

en: Point
ru: Точка

en: The settings have been saved
ru: Настройки были сохранены

en: Custom link
ru: Собственная ссылка
