Randomness (7.x-5.1) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Images
vi: Hình ảnh

en: Image
vi: Ảnh

en: Mode
vi: Chế độ

en: Other
vi: Khác

en: Random
vi: Ngẫu nhiên

en: Save settings
vi: Lưu các thiết lập

en: Slow
vi: Chậm

en: Fast
vi: Nhanh

en: Offset
vi: Độ dịch

en: Canvas
vi: Vùng vẽ
