Randomness (7.x-5.3) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Image
az: Şəkil

en: Mode
az: Rejim

en: Other
az: Digər

en: Random
az: Təsadüfi

en: Save settings
az: Parametrləri yadda saxlayın

en: Offset
az: Ofset

en: Sequence
az: Ardıcıllıq
