Randomness (7.x-5.3) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Images
be: Малюнкі

en: Image
be: Малюнак

en: Mode
be: Лад

en: Other
be: Іншыя

en: Random
be: Выпадкова

en: Save settings
be: Захаваць налады
