Randomness (7.x-5.3) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Images
bo: པར་རིས

en: Image
bo: པར་རིས

en: Mode
bo: རྣམ་པ

en: Other
bo: གཞན

en: Random
bo: ངེས་མེད

en: Save settings
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Canvas
bo: རིས་གཞི།
