Randomness (7.x-5.3) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Images
ca: Imatges

en: Image
ca: Imatge

en: Custom links
ca: Enllaços personalitzats

en: Other
ca: Altres

en: Random
ca: Aleatori

en: Save settings
ca: Desa la configuració

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Sequence
ca: Seqüència
