Randomness (7.x-5.3) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Images
et: Pildid

en: Image
et: Pilt

en: Mode
et: Viis

en: Linear
et: Lineaarne

en: Other
et: Muu

en: Random
et: Juhuslik

en: Save settings
et: Salvesta sätted

en: Offset
et: Nihe

en: Sequence
et: Sagedus
