Randomness (7.x-5.3) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Images
he: תמונות

en: Image
he: תמונה

en: Mode
he: אופן ביצוע

en: Other
he: אחר

en: Random
he: אקראי

en: Save settings
he: שמירת הגדרות

en: Offset
he: היסט

en: Sequence
he: רצף

en: Point
he: נקודה
