Randomness (7.x-5.3) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Images
ml: ചിത്രങ്ങൾ

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Mode
ml: മോഡ്

en: Save settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍ സൂക്ഷിക്കു

en: Sequence
ml: ക്രമം
