Randomness (7.x-5.3) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Images
pl: Obrazki

en: Image
pl: Obraz

en: Custom links
pl: Własne odnośniki

en: Mode
pl: Tryb

en: Linear
pl: Liniowy

en: Other
pl: Inne

en: Random
pl: Losowo

en: Save settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Slow
pl: Wolno

en: Fast
pl: Szybko

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Sequence
pl: Sekwencja

en: Canvas
pl: Przestrzeń robocza

en: Point
pl: Punkt
