Randomness (7.x-5.3) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Images
sk: Obrázky

en: Image
sk: Obrázok

en: Mode
sk: Režim

en: Other
sk: Ostatné

en: Random
sk: Náhodný

en: Save settings
sk: Uložiť nastavenia

en: Offset
sk: Ofset

en: Sequence
sk: Sekvencia
