Randomness (7.x-5.3) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Images
tr: Resimler

en: Image
tr: Resim

en: Custom links
tr: Özel bağlantılar

en: Mode
tr: Kip

en: Linear
tr: Doğrusal

en: Other
tr: Diğer

en: Random
tr: Rastgele

en: Save settings
tr: Ayarları kaydet

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Sequence
tr: Sıralama
