Randomness (7.x-5.4) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Images
cy: Delweddau

en: Image
cy: Delwedd

en: Mode
cy: Modd

en: Other
cy: Arall

en: Random
cy: Ar hap

en: Save settings
cy: Cadw gosodiadau

en: Offset
cy: Ongli
