Randomness (7.x-5.4) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Images
fa: تصاویر

en: Image
fa: تصویر

en: Mode
fa: سبک

en: Other
fa: ساير

en: Random
fa: تصادفی

en: Save settings
fa: ذخیره تنظیمات

en: Offset
fa: جابجایی

en: Sequence
fa: دنباله
