Randomness (7.x-5.4) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Custom links
fr: Liens personnalisés

en: Linear
fr: Linéaire

en: Other
fr: Autre

en: Random
fr: Au hasard

en: Save settings
fr: Enregistrer les paramètres

en: Slow
fr: Lent

en: Fast
fr: Rapide

en: Offset
fr: Décalage

en: Sequence
fr: Séquence

en: Offset top
fr: Décalage haut

en: Canvas
fr: Canevas

en: Acceleration
fr: Accélération

en: Custom link
fr: Lien personnalisé
