Randomness (7.x-5.4) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Images
hi: चित्र

en: Image
hi: चित्र

en: Mode
hi: प्रकार

en: Other
hi: अन्य

en: Save settings
hi: सेटिंग सहेजें

en: Sequence
hi: अनुक्रम
